teklif

MOBİL UYGULAMA

mobil uygulama
İOS UYGULAMA

Tüm dünyada kullanıcı sayısını hızla arttıran iOS tabanlı mobil cihazlar aynı hızla ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Hemen hemen akıllı telefon ve tablet kullananların 0-40’ı iOS işletim sistemine sahip marka olan Apple’ı tercih etmektedir. Sizin için en iyi performansı veren iOS uygulamaları ile sorunsuz, efektif iOS, iPhone - iPad uygulamaları yazıyoruz.

ANDROID UYGULAMA

İnteraktif Yazılım olarak mobil uygulama geliştirme alanında en yoğun iş aldığımız platformların başında android tabanlı programlar gelmektedir. Uzman ve deneyimli yazılım ekibimiz ve mühendislerimiz ile android uygulama geliştirme alanında başarılı bir deneyime sahibiz. Android programlama firmamızın üstün başarı gösterdiği hizmet dallarının başında gelmektedir...

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

İnteraktif Yazılım olarak hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak eksiksiz ve hızlı mobil uygulama için uzun yıllardır sektöre yön veriyoruz. Geçmişten günümüze tüm mobil cihazlarda çalışan onlarca büyük mobil uygulama projesine imza attık. Sektörünüz ne olursa olsun yazılım fikirlerinize ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız.

Müşteri Memnuniyeti

Mobil Uygulama

İnteraktif Yazılım olarak hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak eksiksiz ve hızlı mobil uygulama için uzun yıllardır sektöre yön veriyoruz. Geçmişten günümüze tüm mobil cihazlarda çalışan onlarca büyük mobil uygulama projesine imza attık. Sizde mobil application projenizin detaylarını bizimle paylaşarak en uygun maliyette teklif alabilir ve işiniz için hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Gerek iOS gerekse Android cihazlar için tüm projelerinizi eksiksiz ve çalışır vaziyette tasarlayabilir, kodlayabilir ve App Store ile Google Play ’de yayınlanmasını sağlayabiliriz. Mobil uygulama geliştirme çalışmalarımızı alanında uzman ve deneyimli geniş ekibimiz ile sorunsuz yerine getiriyor, tamamen size özel tasarım ve kodlarla projenizi tamamlıyoruz. Proje sonunda geliştirilebilir ve üzerinde çalışılabilir, güncellemeye açık kodlarımızı siz iş sahiplerine teslim ediyoruz.

Mobil uygulama yazılım firmaları arasında İnteraktif Yazılım olarak yerimizin 12 yıla uzanan deneyimimiz ve mutlu referans portföyümüz ile çok ayrı olduğunu düşünüyoruz. Sizlerde bizlerle yol alarak tekrarlanan iş maliyeti ve uzun süreçlerden kısa sürede kurtulabilir ve projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Bireysel, KOBİ ve KOBİ+ segmentinde yer alan tüm müşteri adaylarımıza mobil uygulama tasarım ve yazılım çalışmalarımız ile hizmet sunmaktan onur ve büyük keyif duymaktayız. Sektörünüz ne olursa olsun yazılım fikirlerinize ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. APL Techs olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ