teklif

SMART TV ÇÖZÜMLERİMİZ

mobil

SMART TV ÇÖZÜMLERİMİZ

Smart TV Çözümlerimiz

İnteraktif Yazılım olarak Smart TV’lere firmanıza özel uygulamalar geliştirerek bu uygulamaların Smart TV uygulama indirme mağazalarında yer almasını sağlıyoruz.

Smart TV uygulaması geliştirdiğimiz ve yazılım çözümleri ürettiğimiz markaların başında; Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, Arçelik, Beko, Vestel gelmektedir. Bunların dışında da Smart TV özelliği taşıyan tüm markalara yönelik uygulama geliştirebilir ve indirme mağazalarında yerini almasını sağlayabiliriz.

Sizde firmanıza özel projeniz için görüşmek için bizimle toplantı talebi oluşturabilir, teklif al bölümümüzden projenize özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. APL Techs olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ