teklif

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

mobil

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

SANAYİ ve TEKNOLOJİ YAZILIMLARI

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

Bir makinayı uzaktan mobil cihaz ile yönetmek, ürettiğiniz cihazların elektronik beynine mobil uygulama ya da web tabanlı masa üstü panelden yönetmek bizler ile mümkün. Bu alanda uzman ve deneyimli yazılım departmanımız ile tüm yazılım ihtiyacınızı yerinde ve zamanında çözüyor, firmanızı yazılım teknolojisi ile buluşturarak rakip firmalardan sizi artı özellikleriniz ile ayırıyoruz.

Sanayi yazılımları denildiğinde akla ilk gelen üretim ve stok yazılımları gelse de, sektöre kattığımız ilklerle üretimini gerçekleştirdiğiniz ürünleri de teknoloji ile buluşturuyoruz.

Sizde yazılım alanında projelere sahip iseniz ve bu projeleri hayata geçirmek isterseniz sizleri dinlemekten ve projenizi canlıya geçirmekten büyük keyif ve onur duyarız.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. APL Techs olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ