teklif

Sağlık Yazılımları

mobil

Sağlık Yazılımları

SAĞLIK YAZILIMLARI

 

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır. Bu anlamda hedef kitle olarak sağlık konulu mobil uygulamalar App Store ve Google Play’de sektörel bazlı en çok indirilen uygulamaların başında gelmektedir.

Sağlık konulu mobil application geliştirme projelerinizi yazılım firmamız deneyimli ve her biri alanında uzman kadromuz ile hayata geçirebiliriz. Bu konuda büyük bir deneyime de sahibiz. Hayata geçirdiğimiz birçok sağlık sektörüne özel mobil uygulamalarımız ile iOS ve Android ‘de yer almaktayız.

 

Sağlık sektörüne özel geliştirebileceğimiz çalışmalara örnek vermek istersek;

  • Hastane yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Doktor yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Eczane ve ilaç deposu yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Hasta takip yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Hasta randevu yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Klinik, tıp merkezi, sağlık ocağı, muayene yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)

Sizde sağlık sektörüne özel tüm uygulama projelerinizi bizimle paylaşarak bizlerden en uygun fiyat teklifini alabilir ve projenizi en kısa sürede uygulama marketlerinde yerini almasını sağlayabilirsiniz.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. APL Techs olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ